WordPress služby

S WordPressem pracuji od roku 2006, umím programovat a jako linuxák dokážu hodně věcí, které ostatní považují za pokročilé. Ovládám práci s WP-CLI, rýpu se v databázi a rozumím třeba nastavení serveru nebo DNS.

WordPress newsletter

Díky mnoha zkušenostem vyhledávám složité a komplexní problémy, o kterých píšu každý týden newsletter Rádce pro správce.

Proč váš web nefunguje?

Stručný technický audit webu obsahuje popis 3-5 zásadních technických problémů, které má váš web. Více informací o analýze webu.

Zrychlení WordPressu

Jakmile zjistím, proč je web pomalý, dokážu ho zrychlit a toto zrychlení garantovat. Jdu po příčinách a rozumím jim. Začnu optimalizovat od platformy (hostingu, serveru), postupuji přes optimalizaci dat v obsahu a zajistím i správné nastavení WordPressu. Zohledňuji pohodlí návštěvníka webu, ale také obsluhy – takže zrychlím třeba i práci s objednávkami v administraci.

Nabídka na zrychlení webu, pracuji s WordPressem i WooCommerce.

Konsolidace a supervize projektu

Poměrně často se stává, že dodavatel nového webu nedodržel dohodu a web vám nedodal podle dohody, tj. po termínu a v nižší kvalitě. Potřebujete projekt dokončit, ale nevíte, s čím pracovat dříve. Tohle dokážu se svým týmem vyřešit, děláme to pravidelně.

Konzultace, školení

Poskytuji konzultace k technickým problémům aplikací postavených na WordPressu, a to formou videohovoru nebo školení na místě. Přečtěte si více informací.

Další dovednosti a zkušenosti

Obraťte se na mě i ve těchto případech, zkušeností mám dost, dokážu vám pomoci:

  • programování na míru včetně WooCommerce,
  • vývoj pluginů a šablon,
  • migrace webů, např. mezi hostingy nebo na multisite,
  • kontrola, revize, nastavení služeb Google Search Console, Google Tag Manager, Matomo apod.

Z miniblogu