V roce 2015 jsem si založil firmu WP-admin.cz, ze kterého hodlám udělat nejlepšího správce WordPressu v České republice. I když mám k dispozici tým kolegyň a kolegů, mnoho práce na webech klientů stále provádím. V roce 2020 a 2021 jsem pracoval na těchto webech.

Technický audit a restart webu

Máte na webu pluginy, u nichž si nejste jisti, proč tam jsou a co dělají? Nechcete používat Gutenberg, ale přitom máte na webu Elementor a WP Bakery? Každou novou funkci přidáváte pluginem?

Máte pocit nebo i doklady o tom, že je váš web technicky zastaralý a přestává fungovat, jak by měl? Můžete mít aktivních třeba 70 nebo i více pluginů, to je typický příznak toho, že má web dlouhou historii, která brání jeho rozvoji.

Jednou vám to začne vadit a hledáte pomoc.

Pomůžu vám. Web rozpitvám (samozřejmě na pracovní kopii), řeknu vám, které součásti tam nemají co dělat, navrhnu náhrady za ty důležité, některé zaměním, jiné sjednotím, další části doprogramuji.

Výsledkem bude web, který používá pouze nutné pluginy, načítá se svižně, dělá co má a dá se pohodlně rozvíjet.

Zrychlení webu

Otestovali jste si weby některým nástrojem jako např. Google Pagespeed Insights a nesplňuje parametry pro core web vitals? Dokážu popsat, kde jsou příčiny těchto chyb a navrhnout postup pro jejich odstranění.

Máte pomalou i administraci webu a některé operace trvají věčnost? Provedu audit pluginů, zreviduji nastavení hostingu/serveru a nastavím vše tak, aby ke zpomalení nedocházelo.

Jdu po příčinách. Zrychlení webu není jen aktivace pluginu pro cachování. Nasadím takové technologie, které jsou pro váš web vhodné, nebude to WP Rocket jen proto, že máte koupenou licenci (testy jsem zjistil, že může mít příliš vysokou režii a jsou mnohdy rychlejší pluginy). Někdy vám navrhnu věci, které se vám nebudou líbit – ale můj cíl je jasný, zrychlit web.

Ochrana a zabezpečení webu

Obtěžuje vás spam v komentářích, vznikají vám na webu nevyžádané uživatelské účty, množí se vám data z formulářů, které vyplňují roboti? Každý typ formuláře vyžaduje jiný typ ochrany, protože jistě nechcete omezit řádné návštěvníky nějakým zbytečným hlavolamem.

Nejste si jistí, jestli váš web chráněný před různými útoky? Nebo máte aktivní plugin a chodí vám z něj různá varování, kterým úplně nerozumíte?

Zmapuji situaci, prověřím současná opatření a nastavím nové typy ochrany před útoky, které komplikují život nám všem. Nedá se vyhrát jednou pro vždy, ale dá se těm uličníkům vymyslet spousta komplikací. Ochranu je potřeba pravidelně kontrolovat.

Pravidelná správa webu

Postaráme se o garantované aktualizace vašeho webu. Budete mít jistotu, že po aktualizaci bude fungovat všechno, jak má. Jsme zodpovědní správci webu, dokážeme ho trvale udržovat a rozvíjet. Tuto činnost neprovádím sám, ale řídím ji. Weby našich zákazníků rozvíjíme a pečujeme o ně. Jde o týmovou práci, která je procesně a projektově řízená a podložena smlouvou s garancemi. Bereme to dost vážně a profesionálně.

Reference klientů

Window Holding – VEKRA

Společnost WP-admin.cz převzala naše weby v WordPress od původního realizátora ve stavu, kdy byly velké problémy s rychlostí a celkovou funkčností webu. Dokázala weby zrychlit, odstranit chyby a problémy, které byly výsledkem zcela neuspokojivé práce původního realizátora. Podle zadání provedla úpravy, které bylo třeba v průběhu několika posledních let udělat. Zajistila napojení určitých částí na vnitrofiremní systémy.

Práci WP-admin.cz pro správu webu mohu jen doporučit. Vždy se velmi ochotně a aktivně postavili k řešení problémů, za které sami nemohli. WP-admin.cz je mimořádně spolehlivý dodavatel, který nám doslova „vytrhl trn z paty“.

Ing. Jaroslava Dlouhá, Brand manager VEKRA, https://www.vekra.cz

JPS

Rozhodně bych doporučila. Reakce na podněty a komunikace je skvělá (paní Baierovou chválím), moc oceňuji, že pokud jsem v prodlení s reakcí, přichází upozornění po telefonu, a práce se nezasekne se slovy :“vy jste neodpověděla, tak to není“.

Také oceňuji přístup k zákazníkovi ve smyslu, že on znát problematiku nemusí, protože od toho má WP-admin.cz.
Pokud něčemu nerozumím, dochází k vysvětlení, které chápu. Není to styl komunikace nachytat klienta, že něco neví, jak jsem se s tím u jiných firem setkala. Nepotřebuji vědět, proč to nejde, chci vědět, jaké jsou možná řešení. A to mi WP-admin přináší. Děkuji za spolupráci.

Eva Nohejlová, manažer marketingu a HR, https://www.jps.cz/

📲 Máte na mysli něco jiného?

Pokud máte jiné požadavky nebo nápady na spolupráci, napište mi, prosím, dotaz nebo poptávku. Případně zavolejte, číslo +420 778140250  je přesměrované na mobil. A nezapomeňte číst můj blog o WordPressu!

Kontaktujte mě